Команда

Олена ПавленкоПрезидент DiXi Grouр

Кандидат політичних наук, засновник сайту «Українська енергетика». Працює в сфері енергетики більше ніж 10 років. Заступник Голови БГЗО з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей, член Керівного Комітету PWYP, представляючи Євразію. 

Антон АнтоненкоВіце-президент DiXi Group

Експерт з питань енергетичної політики. Магістр політичних наук, Національний університет «Києво-Могилянська академія». 

Роман НіцовичДиректор з досліджень

Має ступінь магістра політичних наук від Національного університету "Києво-Могилянська академія" та Університету ім. Фрідріха Шіллера (Німеччина), які закінчив у 2010 році. Також у 2006 році успішно завершив Prometheus Program on Transition Studies в Тартуському університеті (Естонія).

Сергій БаланГенеральний менеджер з розвитку енергетичного сектору

Кандидат політичних наук, учасник програми наукових обмінів Fulbright Scholar Program (University of Florida, 2013-2016). Випускник НаУКМА (магістр політології) і КНУ ім. Т. Шевченка (спеціаліст права). 15 років досвіду роботи в неурядовому секторі України. Розробник і керівник низки неприбуткових громадських проектів в сферах конституційного права і запобігання корупції. Багаторічний досвід аналітичної роботи, політичного консалтингу, роботи на державній службі та зв'язків з органами державної влади і учасниками політичного процесу.

Тарас ТкачукФахівець з менеджменту та просування

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю "економічна теорія". Також у 2011 році успішно завершив курс «Financial Programming and Policies» у Joint Vienna Institute (JVI) Відень. Має багаторічний досвід з аналізу та систематизації даних, написання аналітичних звітів, а також співпраці з міжнародними організаціями та фондами. В DiXi Group займається аналітикою енергоринків.

Денис НазаренкоГенеральний менеджер навчальних програм

Бакалавр міжнародного права Київського міжнародного університету (2005) і магістр Права та регулювання у сфері енергетики Університету Данді (Шотландія) (2016). Сфера діяльності у DiXi Group - програми європейської інтеграції України та співпраця з Енергетичним Співтовариством.

Богдан СеребренніковМенеджер з організації консультативних послуг в сфері аналітичної діяльності

Кандидат економічних наук. Має багаторічний досвід дослідження енергетичної політики та енергетичних ринків.

Андрій БілоусМенеджер напряму відкритих даних

Закінчив Національний університет "Києво-Могилянська академія за спеціальністю фізика. У DiXi Group займається написанням проектів аналітичних звітів, аналізом та систематиматизацією даних, а також моніторингом імплементації європейських реформ в українському законодавстві. 

Анастасія ЄрмаковаФахівець із конференц-сервісу

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв («Видавнича справа та редагування»). В DiXi Group відповідає за організацію та успішне проведення заходів - від прес-сніданку до масштабних конференцій. 

Ольга ПолунінаМенеджер зі сталого розвитку

Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Працювала на державній службі, у проектах GIZ та ЄБРР, де відповідала за реформу сектору надрокористування. У DiXi Group відповідає за імплементацію Ініціативи прозорості видобувних галузей та мережування й розвиток регіональних коаліцій.

Ткачук ВікторіяМенеджер з роботи зі споживачами

Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальностями політологія та філософія. Здобуває другу вищу освіту в Київському Національному економічному університеті ім. В.Гетьмана. Відповідає за розробку та підтримку мобільного додатку "Енергетика Онлайн". Опікується компонентом посилення спроможності споживачів та журналістів в ініціативах спрямованих на посилання прозорості енергетичної галузі. Також відповідає за взаємодію з громадськістю шести секторальних експертних груп коаліції "Енергетичні реформи".

Вікторія ПетровичДиректор фінансовий

Закінчила Київський національний економічний університет (магістр, спеціальність "Облік та аудит"). В DiXi Group забезпечує управління фінансовими ресурсами організації. Відповідає за виконання бюджету організації та бюджетів окремих проектів. 

ВІкторія ВасиликФахівець з постачання

Закінчила Національний Авіаційний Університет та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародна економіка». Має досвід роботи у комерційному та громадському секторі. Понад 10 років працювала на посадах бухгалтера, фінансового аналітика з питань управління грошовими потоками. Брала участь у проекті за фінансування Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією. У 2018 році брала участь в організації участі представників Східноєвропейського та Центральноазіатського регіону у 22-й Міжнародній конференції зі СНІДу (Нідерланди). В DiXi Group займається питаннями закупівель.

Наталія БудзанГоловний бухгалтер

Закінчила Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ), має ступінь MBA. Понад 15 років працює в неприбутковому секторі, має досвід ведення бухгалтерського обліку, управління фінансами та грантами громадських організацій. Брала участь в розробці посібників з операційної діяльності, управління кадрами, процесами закупівель та з фінансових питань для шести НПО; успішно пройдені 9 міжнародних аудиторських перевірок. В DiXi Group відповідає за ведення бухгалтерського обліку.

Галина ФілімоноваФахівець з організаційного розвитку

Закінчила Луганський національний педагогічний університет ім.Тараса Шевченка та Київський національний торговельно-економічний університет.  Має досвід роботи в проектах міжнародної технічної допомоги майже 10 років у різний областях України (три грантові проекти Уряду Німеччини через KfW). Досвід впровадження соціальних проектів та роботи з розбудови громад.  Досвід співпраці з органами місцевої влади та самоврядування. В DiXi Group займає посаду фахівця з організаційного розвитку.

Вікторія Гурова Бухгалтер

Закінчила Державну академію статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за спеціальністю «Облік і аудит». Має 13-річний досвід роботи в неприбутковій організації. В DiXi Group веде бухгалтерський облік. 

Віктор ЧорнишПровідний Менеджер з постачання

Випускник Київського університету права. Спеціальність "Правознавство". Має багаторічний досвід роботи в сфері закупівель. 

Зоя Ріпецькaстажерка (2016)

Закінчилa університет «Vassar College» за спеціальністю “International Studies". Протягом 2015-2016 прaцювaлa в DiXi Group в якості “Fulbright Fellow.” В даний момент прaцює в оргaнізaції «Тhe Solar Foundation» в Вaшінґтоні, США. 

Микола Яковенкостажер (2016)

Випускник бакалаврських програм в Києво-Могилянській академії та Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м.Харків). Магістр за спеціальністю міжнародних відносин та дипломатії в Університеті Вітовта Великого (Vytautas Magnus University) та PhD програмі в Університеті Східної Фінляндії (The University of Eastern Finland, м. Йоенсуу, Фінляндія).

Нільс Вортбергстажер (2016)

Випускник Геттінгенського університету (Німеччина). Досліджував українську ЕІТІ в частині формування політики механізму спільного управління. В кінці листопада 2016 року почав працювати на Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit   German EITI. У Dixi Group був пов'язаний із залученням організацій в UAEITI. Брав участь в написанні аналітичного документа для круглого столу, скликаного в ході проекту закону України "Про розкриття даних у видобувних галузях».

Лукаш Куліхстажер (2016 р.)

Громадянин Словаччини, студент Паризького інституту політичних наук. Магістр, спеціальність «міжнародна енергетика».

Сергій Логвін Експерт-дослідник (2017-2018 рр.)

Фінансовий аналітик, випускник Університету Берклі (бакалавр з бізнес-адміністрування та менеджменту), працює в Сан-Франциско в сфері фінансування комерційної нерухомості. В Україні вивчав економічні процеси та рівень фіскальної прозорості в енергетиці.

Сагатом Саха Експерт-дослідник (2017-2018 рр.)

Стипендіат програми імені Фулбрайта. Випускник Американського університету (Вашингтон, округ Коламбія). Має ступінь бакалавра з бізнес-адміністрування та міжнародних досліджень. Науковий співробітник Ради з міжнародних відносин (Council on Foreign Relations), спеціалізується на енергетиці та зовнішній політиці США. В Україні досліджував впровадження енергетичних реформ. Аналізував кількісні індикатори енергетичної залежності та корупції, а також будував прогнози розвитку газового ринку.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG