DiXi Group продовжує слідкувати за ініціативами Міненерговугілля з розкриття даних

16 січня 2017На початку року експерти DiXi Group взяли участь у зустрічі в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України рамках Урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції".

Читати далі

DiXi Group візьме участь в Українській лабораторії в Брюсселі

19 січня 2017Аналітичний центр DiXi Group планує участь в Ярмарку проектних ідей з підтримки реформ в Україні, що пройде в 22 лютого в Брюсселі. Захід передбачає презентацію українських аналітичних центрів, їх напрацювань, зустрічі з посадовцями ЄС, а також пошук можливих партнерів серед аналітичних центрів ЄС.

Читати далі

Україна не виконує взятих на себе зобов’язань перед ЄС в екологічному законодавстві

19 січня 2017Зволікання із прийняттям законопроектів «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку» може призвести до втрати довіри європейських партнерів. Про це йдеться в матеріалі менеджера з надання інформації аналітичного центру DiXi Group Анастасії Єрмакової, розміщеному в блозі Фонду імені Гайнріха Бьолля.

Читати далі

DiXi Group підтримали ініціативу із написання нової версії Енергетичної стратегії України

20 січня 2017Аналітики DiXi Group розробили пропозиції до проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року. Спеціалісти аналітичного центру підтримали ініціативу органів влади, державних та недержавних аналітичних центрів із написання нової версії Енергетичної стратегії України до 2035 року.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG