Екологічна дискусія у Дніпрі від DiXi Group

06 березня 2020

Як розвивати промисловість без шкоди для довкілля - круглий стіл з цієї теми пройшов 5 березня у Дніпрі за участю експертів DiXi Group Сергія Балана та Антона Антоненка.

Обговорити можливість консенсусу між розвитком промисловості та захистом довкілля за круглим столом в Дніпропетровській облдержадміністрації мали можливість представники регіональної влади, дипломати, експерти, фахівці екологічних установ, представники найбільших підприємств області та громадські активісти.

У Дніпропетровській області зараз працюють над створенням платформи для онлайн-моніторингу шкідливих викидів в атмосферу. Планують встановити екологічні датчики на заводах, державних та приватних станціях моніторингу.

 «Зелений» порядок денний стає частиною нашого життя. Це не тільки світовий тренд, але й вагомий сектор державної політики України, – сказав у своєму виступі під час круглого столу віце-президент DiXi Group Антон Антоненко. – Екологічні дискусії мають призвести до створення платформ. Громадянське суспільство, держава та бізнес повинні разом долучатися до вирішення питань захисту довкілля. Тоді наше сьогодення та майбутнє виглядатиме більш перспективно».

Допомогти вирішувати екологічні виклики у регіоні пообіцяла під час круглого столу перший секретар з енергетичної політики посольства Великої Британії в Україні Кеті Котрелл. Зокрема, це стосується теми «зеленого» підприємництва.

Захід був організований аналітичним центром DiXi Group за підтримки Посольства Великої Британії в Україні і за сприяння Дніпропетровської ОДА.

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG