Експерти проаналізували вплив Європейського зеленого курсу на енергетику в Україні

26 травня 2020Можливості та загрози, які створює для України нова програма ЄС "Європейський зелений курс", обговорили сьогодні українські експерти. Під час онлайн-презентації документу на основі їх висновків, аналітики DiXi Group Роман Ніцович та Анастасія Синиця озвучили виклики для сектору енергетики.

Читати далі

DiXi Group провів семінар для Міжвідомчої комісії щодо УРП

18 травня 2020Питанням міжнародних перемовин з інвесторами та переговорних навичок для ефективних угод про розподіл продукції у видобувному секторі був присвячений семінар, що провів DiXi Group спільно з проєктом ISLP.

Читати далі

Президент DiXi Group взяла участь у Київському безпековому форумі

13 квітня 2020Про антикризові дії у сфері енергетики України говорила у своєму виступі Олена Павленко під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму, яка відбулася 10 квітня.

Читати далі

Експерти DiXi Group підтримали роботу Міжвідомчої комісії з УРП

02 квітня 2020Представники DiXi Group Ольга Полуніна та Роман Ніцович були залучені як зовнішні експерти членів Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції від Верховної Ради та Мінекоенерго. Вони готували коментарі до заявок та провели оцінку доброчесності компаній.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG