Правління

Андрій ДудаГолова Правління

Кандидат наук з державного управління, доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» , фахівець у сфері державного управління та місцевого самоврядування. Має досвід наукової та управлінської роботи.

Богдан СоколовськийЗаступник Голови Правління

Колишній уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки.   В системі МЗС України, займався питаннями міжнародного співробітництва у сфері енергетичної безпеки України. Зокрема, просуванням проекту «Одеса-Броди-Плоцьк», питаннями модернізації української ГТС.

Ірина СолоненкоЧлен Правління

Історик та політолог,  дослідниця Європейського Університету Віадріна (Німеччина), колишній директор Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Навчалася у Києво-Могилянській Академії, Центральноєвропейському Університеті та Університеті м. Бірмінгем.

Ірина БурназаЧлен Правління

Народился в Чернівцях. Закінчила  Київський національний лінгвістичний університет (диплом магістра) та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (диплом магістра).  

Роман Вибрановський Член Правління

Експерт в сфері медіа та комунікації з більш як 15-річним стажем реалізації проектів, присвячених комунікації суспільно важливих тем.  Має значний досвід роботи у підготовці медіа-стратегії відповіді на потенційні загрози виникнення паніки з медичних питань (на замовлення ВООЗ), працював в якості керівника сегменту «Адвокація: мобілізація політичної волі» в рамках проекту Глобального фонду з зупинки епідемії туберкульозу в Україні. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG